Чому одні ХОЧУТЬ і ДОСЯГАЮТЬ, інші ХОЧУТЬ і НЕ ДОСЯГАЮТЬ, а ще інші НЕ ХОЧУТЬ і ДОСЯГАЮТЬ?

5lm0dd4bvcq

Як зробити так, щоб мати те, що ми хочемо? Кожен з нас має мрії і цілі. Тож, яким способом їх найкраще здійснювати і досягати? Навіть більше, як по дорозі виконання своїх бажань не відмовлятися від них, коли щось не вдається?

Пропоную визначити для себе: ЧИ ХОТІТИ ЦЕ МОГТИ?

Так, хотіти, то могти, але не для всіх. Коли ми щось хочемо, то точно віримо, що це станеться, що ми можемо, що все класно. І тут нас чекає перша перешкода: що робити, коли сильно хочеться? Обрати один з двох шляхів:

1) Вірити і робити конкретні дії на шляху до мети.

2) Вірити і чекати що все звалиться з неба. Надіятися, що одного разу хтось з ваших заможній далеких родичів помре і залишить вам спадок. Чекати, що одного разу вам вдасться виграти лотерейний квиток.

imagebase17_19

Як ви вже зрозуміли – перший спосіб більш реалістичний і може привести вас до успіху, другий спосіб – провальний, бо можна так ніколи й не дочекатися.

Однак ми досі сидимо і думаємо, що від завтра/ з понеділка/ з 1-го числа/ з Нового року ми почнемо займатися фітнесом/ робити зарядку/ притримуватися здорового харчування/ позбудемося шкідливих звичок.

%d0%b2%d0%b2

Ми настільки сильно супротивляємось нашим бажанням, що аж хочеться, ЩОБ НАМ ТАК СИЛЬНО ХОТІЛОСЯ, ЯК НЕ ХОЧЕТЬСЯ!

Свої хотіння ми пов’язуємо з мотивацією. Мотивація…мотивація…мотивація…де її шукати? Захотіти – це тільки перший крок на шляху досягнення цілей, але найважливіше це зрозуміти ЯК ЦЕ ЗРОБИТИ?

Ось такі три кроки на шляху досягнення цілей виділяю для себе я:

  • Захотіти – я хочу мати здорове тіло.
  • Почати – я йду в спорт-зал.
  • Підтримувати – я ходжу в спорт-зал регулярно.

people006

Найважче завжди з третім кроком. Бо спочатку нами керує першопочаткова мотивація, але потім вона зникає, а з нею зникає бажання щось робити. Як я з цим справляюся?

Пропоную перевести наше бажання з категорії ХОЧУ – НЕ ХОЧУ, в категорію РОБЛЮ. Це питання більше ніколи не розглядається, це взагалі більше не питання. На цю теми ми більше ніколи не дискутуємо зі своїми внутрішніми голосами.

uyquggxyome

Чому так часто виникає супротив? За це відповідає наша САМОРЕГУЛЯЦІЯ. Ми собі догоджаємо, думаємо про свої емоції – чи я хочу йти в спорт-зал? Навіщо мені взагалі цим займатися? Сьогодні погана погода, може я не піду? Що то мені взагалі дає? Ось так мучитися… я і так красивий/красива! Хай мене люблять таким/такою!

Тут потрібно включати САМОКОНТРОЛЬ – моя ціль внутрішня, я знаю, що так буде краще для мене. Колись було прийнято рішення доглядати за своїм тілом, був чіткий план, тепер просто потрібно його дотримуватися. Я не питаю себе чи я цього ХОЧУ, я просто це РОБЛЮ.

Автор: Іра Кастран

Share Button