Всі люди по своїй природі егоїсти і по суті будь-що роблять тільки з великої любові до себе. Навіть, якщо це погані вчинки чи слова – все рівно для чогось нам це потрібно, бо якби було не потрібно, то не робили б. Задумайтеся…

Тоді чому ми думаємо, що не любимо себе? Чому погано про себе думаємо?

Що потрібно зробити, щоб полюбити себе справжнього? Пропоную вашій увазі 6 кроків:

1. Зрозуміти свою цінність.

Саме ви – це перша людина з якою ви спілкуєтеся. Що ви про себе думаєте? Це формує вашу самооцінку, а як результат впливає на все ваше життя?
Всі люди талановиті, ваша місія – це зрозуміти в чому ваш талант і розвивати його!

photo-1474752651386-dc296d69dc90

2. Чітко зрозуміти хто ви в своєму житті і що хочете від життя.

Якщо у вас немає чіткого бачення того що вам потрібно, то ви ніколи це не отримаєте. Ви відправляєте повідомлення до свого розуму: «Я хочу квартиру, машину і чоловіка міліонера». Що ви з цим хочете? Зустріти на вулиці одруженого міліонера? Побачити як будуються новобудови, а інші купляють собі в них квартири? Виглянути у вікно і побачити як по дорозі їде машина? Що конкретно ви хочете? Поки не сформулюєте чітко – ризикуєте ніколи це не отримати.

3. Перестати себе критикувати, сумніватися і боятися щось змінити.

Ми живемо з певною думкою про себе, критикуємо себе за минуле, сумніваємося що робити і що сказати, боїмося зробити перший крок.
Все це тому, що вважаємо себе якимись не такими. Народилися не в той час, не в тому місці і взагалі не тої статі.
Наші переконання про себе формують нашу поведінку, а як наслідок результат, який ми отримуємо.
Тільки ви вирішуєте, які переконання у вашій голові. Відповідно ви відповідаєте за результат і своє життя. Не вбивайте свої таланти.

photo-1462715412043-8d09205be605

4. Брати від життя все найкраще!

На роботі звільнилося місце керівника відділу, взагалі то я вже працюю тут 6 років, я найстарший і найдосвідченіший працівник цієї молодої компанії. Прийшов сюди, коли її тільки відкривали. Знаю все про цю роботу. Але ні….ні, я не достойний цієї посади…
Не відмовляйте собі в тому, що хочеться. Життя завжди пропонує нам альтернативу. Проблема в тому, що багато хто обирає те саме, а нові варіанти навіть не розглядаються.

photo-1468971050039-be99497410af

5. Почати себе поважати.

Тільки розуміння себе, своїх цінностей, здібностей і талантів вчить тебе контролювати себе, свої думки, почуття, приймати свої рішення і відповідати за їхні наслідки.
За які провини, ви найбільше себе караєте? Деколи просто потрібно дати собі можливість розслабитися.
Ваш минулий досвід може як зруйнувати впевненість в собі, так і підкріпити її. Вам вибирати!

photo-1430528281676-cc20d213dc35

6. Полюбити себе за те, що просто є така людина як ви!

Прийміть той факт, що всі ми недосконалі. Не існує людей, які не помиляються. Я таких не знаю, а ви?
Перестаньте бавитися в гру «Стань ідеальним». Це не означає, що не потрібно рости, розвиватися і працювати над собою. Просто потрібно признатися собі, що у вас, як і у всіх людей є недоліки і прийняти себе таким прекрасним і таким недосконалим.

Автор: Іра Кастран

Share Button