Для того, щоб творити своє майбутнє, немає нічого кращого, ніж зробити певний образ в своїй голові, поставити собі ціль і почати її досягати. Якщо сьогодні хтось каже, що це не можливо, то через певний час він вже не уявлятиме свого життя без цього.

Для того, щоб поставити ціль, яка справді буде тебе заряджати, мотивувати, знаходити життєву енергію, і що важливо годуватиме тебе, потрібно зовсім мало, а можливо й для когось багато…

Ми хочемо змінювати своє життя, досягаючи цілі. Проте більшість людей не ставлять собі великих цілей, бо бояться що їм не вдасться і виглядати невдахою в очах оточуючих. Рівень тих цілей, які ми перед собою ставимо дорівнює рівню нашою впевненості в собі, любові до себе, самооцінки. Те, на скільки ми оцінюємо себе вартими і гідними на цю ціль – це те, що ми отримаємо як результат.

Людина, що живе без цілі, без мрії, особистої програми, ніколи не буде жити своїм життям. На неї будуть впливати люди, в яких є цілі. Ми часто не починаємо щось, бо нам здається, що забракне ресурсів, ми чекаємо поки все буде добре, поки все буде так, як нам здається. Цей час так і не настає. Проходять роки, а ми досі не зробити те, про що мріяли.

Коли людина знаходить справжню ціль, що їй належить, а не нав’язана кимось іншим, то це починає її заряджати, мотивувати, знаходяться потрібні люди і притягуються ресурси.

А для того, щоб дати собі можливість досягати бажаного потрібно працювати над:

  1. Самооцінкою – адже те, як ми оцінюємо себе і свої можливості в кожній окремій ситуації, визначає те, що ми отримаємо. Самооцінка впливає на те, чи ми взагалі почнемо щось робити, чи ще на початку опустимо руки, бо внутрішній голос нас переконає, що не варто навіть пробувати.
  2. Любов’ю до себе – тільки з великою любові до себе можна побажати собі чогось кращого, більшого і грандіозного. Той хто вважає, що спочатку щось зробить, а потім почне себе за це любити – помиляється.
  3. Критикою і самокритикою – ніхто, навіть наш внутрішній голос не має право на критику. Наші рішення мають бути чіткими і непохитними. Якщо ми вирішили щось робити, то різні балачки про те, що нам не вдасться не мають навіть права на існування.
  4. Лінню і прокрастинацією – потрібно зрозуміти, що лінь приходить тільки тоді, коли ми щось робимо не так, коли це безцільно і не принесе ніякого результату. Таким чином наш мозок пропонує нам лінуватися, бо він не має наміру витрачати свої сили на безглузді заняття.
  5. Впевненістю в собі – якщо людина впевнена в своїх сила, то її ніщо і ніхто не може зупинити. Не варто плутати впевненість із самодурством, але здорова впевненість може допомогти людині звернути гори.

Ось такі прості 5 кроків на шляху до своєї цілі. Та чи так просто їх виконати? Це щоденна праця над собою!

 

Автор: Кастран Ірина

Share Button