СІЧЕНЬ

Я розглядатиму свій розвиток за місяць по моделі балансу Пезешкіана, яка представлена на картинці нижче.

В кінці посту цікава пропозиція!

ТІЛО

Завданням було навчитися вставати о 6 ранку. Завдання вважаю реалізованим на 80%, які впринципі мене влаштовують. Важко не було, бо рішення було прийняте чітке і безповоротне.
На разі це зовсім не результат. Якщо років в 65 мене хтось запитається, о котрій години я встаю і я скажу, що о 6, то це буде результат, це буде стиль життя. Інакше взагалі не бачу потреби так себе мучити, якщо не збираємося зробити це стилем свого життя.

ДІЯЛЬНІСТЬ

Провела свою першу консультацію офлайн, провела свій перший вебінар “5 фактів, про які не пишуть в книжках по саморозвитку”, хто ще не бачив, можна переглянути за лінком https://www.youtube.com/watch?v=ZK7u6X172J0
Це те, що “видно”, те що не “видно” не пишу.

КОНТАКТИ

Тут працювати насправді важко, я навіть не знала які цілі собі сюди поставити. На разі вони доволі приватні і я не готова ними ділитися.

ФАНТАЗІЇ

Ціллю було прочитати 5 книжок #knychy2017 @irakastran
З них прочитано 4, але є ще 1, яка не входила в список.
Подивитися 10 фільмів #filmy2017@irakastran
З них я подивилася всього 4 🙁

Це все дуже цікаво, але що ВАМ з того, що “я молодець”?
Я знаю, що багато хто слідкує за моїм блогом і черпає тут натхнення. Про це ви признаєтеся мені в особистих повідомленнях або при особистих зустрічах, саме тому я буду продовжувати писати, бо якщо хоч комусь це цікаво, то я маю це робити, більше того, мене це також мотивує.

Якщо хтось має бажання прокачувати свої вміння, здобувати нові навички та покращувати своє життя систематично (а саме цього вимагає саморозвиток), то пропоную абсолютно безкоштовно приєднатися до мене і працювати за розробленою схемою моделі балансу. Я поділюся з вами своїми секретами як я роблю так, що мені вдається робити те, що я роблю. Ми поставимо цілі на місяць і будемо їх досягати. Роблячи щось спільно, переважно нам вдається краще це зробити!

Для чого це мені?

Перш за все мені цікаво, чи будуть ефекти від системи, яку я придумала.
По-друге, вважаю, що саморозвитком мають займатися якщо не всі то кожен, хто справді цього хоче. Розумію, що не всім саморозвиток взагалі потрібний, але швидче за все такі люди не читають ані мій блог, ані дійшли до цього речення.

Я буду робити це і платно і безкоштовно, це торкнеться всіх рано чи пізно, бо саморозвиток це must have людини порадної, успішної, гнучкої і людини, яка живе в XXI столітті.

Якщо бажаєте розвиватися в лютому разом зі мною, то пишіть у приватні повідомлення: Я теж хочу розвиватися. І я починаю в лютому!

Авотор: Ірина Кастран

Share Button