Послуги

Робота над собою – це постійний і довготривалий процес. Завжди є в чому вдосконалюватися та покращуватися. Якщо ми нічого не робимо, то ми не просто стоїми на місці, а йдемо в протилежному напрямку.

Такі форми взаємодії з психологом як лекції, семінари, тренінги, майстер-класи чи вебінари – це те, до чого клієнт приходить спочатку.

Ми слухаємо як можна робити, як рекомендують робити і пробуємо це на собі. Багато кому достатньо такої роботи, бо вона справді розширює наш кругозір, заставляє задуматися і проаналізувати “Як роблю Я і як роблять інші, а як рекомендують психологи?” Проте, більш прогресивним методом самовдосконалення вважається консультування.

 

Тут ми не пасивні слухачі, а активні учасники, де вже просто не можливо відмовчуватися і думати “О це хороша думка чи ідея, колись я можливо так зроблю чи скажу”. Однак, навіть після приватного консультування рекомендуються відвідування лекцій чи тренінгів. На власній терапії клієнт розуміє, що він робив не так і шукає нові спобоби вирішення, що власне передбачено на тренінгах – спробувати на собі нові форми взаємодії з проблемою та послухати яким чином це можна зробити.

Що таке лекція, тренінг, майстер-клас і вебінар та чим вони відрізняються?

  Лекція Тренінг Майстер-клас Вебінар
Теорія 90% 35% 15% 40%
Приклади 10% 15% 5% 30%
Практика 50% 80% 30%
Онлайн так так так так
Офлайн так так так ні
  • Лекція – це пасивна форма передачі знань. Відноситься до області ЗНАТИ. 
  • Тренінг це процес зміни ЗНАННЯ, того хто вчиться, через здобуття нового досвіду, для того щоб досягнути ефективності в якомусь з питань. Взаємодія між ЗНАТИ і РОБИТИ. 
  • Майстер-клас – це передача ВМІНЬ, того хто вчить, що засновано на багатолітній практиці та власних помилках і здобутках. ВМІТИ і ЗНАТИ як РОБИТИ.

  • Вебінар – це найсучасніша форма передачі ЗНАНЬ, яка набувати форму лекції, тренінгу чи майстер-класу, в залежності від потреб цільової аудиторії. Основна перевага – вебінар відбувається за допомогою Інтернету, що робить його доступним для більшої кількості аудиторії.

Саме тому запрошую вас на всі види взаємодії з клієнтом, в яких я працюю: лекції, семінари, трерінги, майстер-класи, вебінари, курси онлайн, приватні консультації, консультації онлайн, групова терапія та групи особистісного зростання.
Інформація про них постійно появлятиметься в оновленнях.

Виникли запитання?