Про мене

Мене звати Іра. Мені 25 роки. У 2015 році я закінчила ЛНУ ім. І. Франка, спеціальність польська філологія. З дитинства я знала, що мені подобається вчити людей, вивчати іноземні мови і я завжди цікавилася психологією.

Пам’ятаю як у 8 класі мені до рук потрапила книжка Фрейда про психоаналіз, тоді я зеленого поняття не мала що це за автор і про що він пише, самостійно намагалася зрозуміти що таке ід, его і супер-его і вже аж у студентські роки я зрозуміла, хто такий Фрейд, і що я намагалася зрозуміти складну теорію.

Коли я закінчила школу, переді мною постав вибір професії. На той момент я вибрала філологію, бо в шкільні роки я вивчала англійську, польську і французьку мови, тому вирішила вдосконалювати свої навики. Професія вчителя, викладача мене завжди приваблювала, я працювала і на літніх школах і в мовних центрах і навіть у традиційній школі, також викладала польську мову приватно. Ця професія дозволила мені заробити мої перші гроші.

Були й інші роботи: різні call-центри, адміністратор сайту і т.д., але завжди мене манила і цікавила психологія. Я відвідувала різноманітні курси, лекції, тренінги, навіть вчилася на заочному навчанні (але не закінчила). Моєю мрією було проводити тренінги, курси і т.д., але бракувало сміливості, впевненості, заважав страх перед невідомим, новим, непізнаним, словом вибирала залишитися в зоні комфорту.

І це тягнулося для мене безмежно довго, я змінювала одну роботу на іншу і завжди мене щось не влаштовувало, незадовільняло, бо я розуміла, що не хочу цього робити, але змушувала себе. А сама просто мріяла про своє щасливе майбутнє, яке й не наближалося, бо я нічого для цього не робила.

В один момент я переглянула свої цінності, і сказала собі – я хочу бути власником свого часу, свого життя і своєї енергії, а для цього мені потрібно займатися улюбленою справою.

Я близько 2-х років боролася з внутрішнім спротивом і врешті-решт наважилася все змінити. Надзвичайно важко було собі це дозволити, боялася критики близького оточення, насмішок, глузувань, здавалося, що весь світ проти. Рано чи пізно довелося прийняти своє рішення: я живу як рабиня, де весь свій час, сили і енергію віддаю за зарплату? Чи живу своїм життя, де відповідальність за все тільки і виключно лежить на мені?
Я прийняла своє рішення і хочу допомогти іншим знайти себе у своєму житті. Я проти того, що всі стануть тренерами, коучами чи створять свій бізнес, бо багато кому це не потрібно, важливо зрозуміти що саме тобі потрібно і що принесе тобі задоволення і в результаті успіх.

Потрібно зрозуміти що ти насправді хочеш і дозволити собі не тільки хотіти, а й жити цим, бо життя у нас одне, тому бажаю кожному вкладати себе в себе, а не розпорошувати себе на все, а в кінці-кінців жодного результату.

Мої вчителі

 Наталя Холоденко

Наталя Холоденко

Психолог, кандидат філософських наук, тренер особистісного зростання, власниця Міжнародного центру психології Наталії Холоденко.
Мій досвід: учасниця курсу Школа психології 2015-2016 рр.

 ДМИТРО КАРПАЧОВ

ДМИТРО КАРПАЧОВ

 Психолог і телеведучий каналу СТБ, практик НЛП, гештальт-терапевт, коуч, бізнес тренер.
Мій досвід: учасниця курсу «Техніки НЛП і коучінгу в роботі психолога» травень-квітень 2016 рік

Тетяна Калашник

Тетяна Калашник

Віце-президент Української асоціації психосоматичної медицини, викладач і національний мастер-тренер Вісбаденської академії позитивної психотерапії, психотерапевт і психосоматолог Європейського реєстру, директор Одеського інституту позитивної психотерапії.
Мій досвід: учасниця Базового курсу позитивної психотерапії “Kiev Positum” 2016-2017 рік.

 Тетяна Ларіна

Тетяна Ларіна

Психолог, гіпнолог, фізіогноміст.
Мій досвід: учасниця курсу «Ази визначення брехні» вересень
2016 рік.

РОМАН КУШНІР

РОМАН КУШНІР

Керівник і засновник школи розвитку SPE, бізнес-тренер.
Мій досвід: учасниця базового курсу «Майстер життя».

 Орест ЗУБ

Орест ЗУБ

Мандрівник, блогер, підприємець.
Мій досвід: учасниця курсу: TravelLearning Pro.