На тему саморозвитку вже написано дуже багато. Пишуть всі кому не лінь і навіть ті, кому лінь. Кожна людинамає свою філософію саморозвитку. Така людина хоч якось включається в своє життя і починає розуміти, що для того, щоб бути кращим потрібно розвиватися.

Для когось це читання книг, перегляд фільмів та розвиваючих відео, відвідування тренінгів, майстер-класів, курсів і тд. Для когось це може бути експертність у вузькій тематиці, розвиток нових бізнесів, розширення повноважень. І кожен для себе виділяє цінності і свій власний шлях.

Нам вже ніколи не допоможе успішний шлях якоїсь вибраної людини. Проте, нам точно варто спробувати шукати різні шляхи, для того, щоб вийти на свій.

Більшість людей повторюють той результат, який вони вже мають. Ми ходимо по одній тій самій стежці туди і назад. Зміни починаються рівно тоді, коли ця стежка стає ширшою, або взагалі обривається і потрібно вибрати нову.

В гру входять цінності людини.

3 важливі цінності для саморозвитку:

1. Потрібно бути відкритим до нової інформації. Якщо людина відкрита, то вона може стати будь-якою.Відкритість – це здібність змінювати точку зору і здібність мінятися.
2. Потрібно запалити в собі вогонь, який має йти з середини. Часто в нас появляється іскра, але ми її ігноруємо. Іскра – це вогонь в середині, це можливість рухатися без примусу.
3. Наполегливість. Вода точить камінь. Якщо ти точно знаєш, що ти зможеш, то не зупинишся при першій перешкоді, а вони точно будуть, навіть не одна. Сильні люди йдуть до кінця.

Усвідомлення, що саморозвиток – це рух і динаміка допомагає нам справді почати розвиватися. Люди чекають, поки хтось запропонує їм роботу, розкаже, що робити в житті, навчить їх і тд. Але слово саморозвиток складається з двох слів: сам і розвиток. Тобто, все починається з самостійних дій, вчинків, поступків, вмінь і навиків.
Вважаю, що той, хто не розвивається, той вже давно не живе. І щоб потім про нас не сказали: «Помер в 35, поховали в 75».

Share Button