Ось і настав новий 2017 рік. Цілий рік нових можливостей, нових шансів, нових перспектив. На вас чекають злети і падіння, успіх і розчарування, радість і сльози. Кожного дня ви будете ставати кращими або гіршими, найголовніше те, що точно не стоятимете на місці, бо залишитися такими самими – це ілюзія, насправді це смерть.

Є дуже простий метод як зробити так, щоб розвиток не перетворився на страждання і щоб справді приносив результати, я пропоную вам розвиватися і рухатися тільки вперед. Не засмучуйтеся, якщо щось не вдається, адже це ваш досвід. Вчіться на своїх помилках, вчіться на чужих помилках, просто вчіться. Здобувайте нові навички, знання, досвід, розвивайтеся. Використовуйте всі можливості, які пропонує вам життя і пам’ятайте, найцінніше, що є у людини – це час і увага.

Наш розвиток буде залежати від того як ми будемо використовувати наш час, адже це ресурс, який не можна зупинити, повернути, прожити ще раз. Увага – це особлива форма психічної діяльності. Від її зосередженості в певний момент, залежить результат людського досвіду.

У кожного в 2017 році є 365 днів, 52 тижні і 12 місяців. В новорічну ніч всі загадують бажання і хочуть, щоб вони здійснилися протягом року. Я ж пропоную кожного дня поставити собі ціль змінюватися на 1%. Це дуже мало, на перший погляд навіть не помітно, але вже через рік ми станемо кращими, продуктивнішими, досвідченішими на 365%. А на скільки ви стали кращими у 2016 році в порівнянні з 2015?

Кожного дня можна ставити собі маленькі завдання, кінцевий результат можна вимірювати тижнями, місяцями чи навіть цілим роком, адже є різні цілі.

Особисто я ставлю собі за ціль у 2017 році кожного місяця дивитися як мінімум 10 фільмів (вк #filmy2017@irakastran, фб #filmy2017) і читати як мінімум 5 книжок (вк #knychy2017@irakastran, фб #knychy2017), список яких виставлятиму на початку кожного місяця. Результати писатиму у звітах кожного дня хештег (#мотивація_365).
До того ж, кожного місяця розвиватиму в собі нові навички.

Контролюючи себе на маленьких часових відрізках, ми можемо досягати більше, адже тоді чіткіше видно як ти використовуєш свій час.

Гайда зі мною у подорож 2017 роком!

Share Button