Кожна дівчина мріє про ідеальні стосунки. Історія про білого принца на коні трансформувалася в бажання знайти мужнього, відповідального, красивого, розумногphoto-1473458387542-25eae8ee1345о, люблячого, романтичного і одночасно брутального чоловіка.

Про що ж мріють хлопці? Я провела опитування серед знайомих чоловіків та хлопців, де запропонувала їм відповісти на одне просте запитання «Хто така ідеальна дівчина у твоєму розумінні? Про кого ти мрієш і кого шукаєш?»

Хочу поділитися з вами однією відповіддю прямим текстом:

«Ідеал дуже відносне поняття… Ідеал не в очах, не в волоссі і навіть не в тембрі голосу… Ідеалу не існує…
Дівчина й не повинна бути цим міфічним виміром, якого всі так прагнуть…
Ідеальна та, хто готова бути матір’ю твоїх дітей, та, яка з турботою та любов’ю в очах буде збирати їх в школу, а тебе чекати з роботи. Та, яка розділить з тобою і сльози, і посмішку. Ідеальна піде за тобою хоч на край світу.
Це та, заради якої ти будеш хотіти жити і ставати кращим з кожним днем. Це та, яка стане причиною чому ти завжди так поспішаєш додому… І не важливо, як вона виглядає – брюнетка, блондинка, висока, маленька…. Не важливо, адже закохатись можна лише у душу і лише серцем…
Не женіться за ідеалом, його просто немає…Ідеальна дівчина та, яку ти будеш вкривати ковдрою серед ночі і захищати від усього…Це та, яка завжди тримає твою руку, навіть, якщо проти вас цілий світ…»

photo-1437350692737-1e991c59d272Ці слова для мене як сповідь чоловіка. Дуже ціную, приймаю собі, поширюю вам і дякую всесвіту.

Дівчата, то невже так важко бути для Нього найкращою? За чим ми женемося? Ви, не думайте, я нічого не маю проти макіяжу, хорошої зачіски, маникюру, гарного одягу та інших наших жіночих штучок… Але потрібно зрозуміти, що вигляд це для першого враження, для естетики, для впевненості в собі. Однак, наш зовнішній вигляд не має нічого спільного з нашою поведінкою. Один з хлопців написав мені: «Зовнішність не головне, жити не з тим, що зовні, а з тим що в середині»

Чого ж насправді хочуть чоловіки?

262hБажання №1

Переважна більшість чоловіків відповіли, що їм дуже важливо, щоб дівчина не «пиляла» їх, не створювала проблеми, не робила сварку на пустому місці та була цікавим співрозмовником.

 

engagement-1718244_960_720Бажання №2

Bсі чоловіки хочуть, щоб їхня обраниця розвивалася, мала свою думку та точку зору, мала свої вподобання та захоплення.

 

hair-1450045_960_720Бажання №3

«Я хочу, щоб вона мене надихала, підтримувала мої починання, була моєю музою, якій кожного дня хочеться дарувати квіти і бігти швиденько додому, щоб побачити її, відчути і поговорити з нею про все на світі» 

 

Мішель Обама: «Якби мій колишній чоловік мене слухав, він став би президентом США».

Ось і розкрито цю страшну таємницю, тепер справа за вами… Стати такою, яку хочуть бачити поруч мужні чоловіки.

Невдовзі в моєму блозі з’явиться нова стаття про те, як надихати свого чоловіка та стати музою для нього, а також про помилки, які допускають жінки у стосунках з чоловіками.

Автор: Іра Кастран

Share Button