Так вже склалося, що тільки 10% людей працюють над своїм саморозвитком. Сумно, правда? І я безмежно рада, якщо ви читаєте мою статтю, бо це означає, що ви входите в число цих 10%, намагаєтеся зрозуміти себе і стати кращими. Це цілком нормально шукати себе і своє призначення. Я не зустрічала успішних людей, які б не займалися собою, не розвивали свої найкращі якості і не працювали над своєю ефективністю.

Як не помилитися, зробити правильний вибір і займатися тим, що одначасно і подобається і приносить дохід?

Нам постійно потрібно щось вибирати. Снідати кашу чи омлет, пити чай чи каву, вдіти штани чи джинси… таких виборів ми робимо щоденно близько 1000. А як щодо більш важливіших питань: навчальний заклад, професія, роботодавець, хоббі тощо. Як зробити правильний вибір? Чомусь так склалося, що всі важливі питання за нас вирішує хтось інший і ми звикли до цього. А потім виявляється, що ми живемо життям, яке нам не подобається, а зробити крок вправо чи вліво боїмося.

А ще проблемою сучасної людини є те, що ми справді багато чого вміємо і хочемо всі ці вміння використовувати, відповідно ніяк не можемо вибрати один напрямок чи професію. Однак це лише ілюзія. Коли ми не робимо жодного вибору, то продовжуємо займатися всім, а результату немає і не буде, бо для того, щоб отримати результат, потрібно кинути всі свої сили в щось одне.

Пропоную вам одну дієву вправу, яке допоможе визначитися з напрямком. Уявіть, що у вас є кілька життів, як наприклад в комп’ютерній грі. Що б ви робили в кожному з них? Ви – це не 5 різних людей, а у вас справді 5 життів, які ви проживаєте підряд, тож можете сповна використовувати і перевіряти один свій талант або область зацікавлення. Всі ці “життя” – невід’ємні частини вашої особистості. Ви можете справді робити те, що просить ваша душа. Кожна, з обраних вами, професія, приваблює по-своєму і ви хочете її перевірити і зробити все, щоб втілити в життя.

Дозвольте собі прожити ці 5 життів хоча б уявно. Як тільки ви програєте в своїй голові всі ці 5 сценаріїв, я переконана, що у вас появиться правильне рішення що ж вам робити в реальному житті, яке ви можете, на жаль, прожити тільки один раз. Найголовніше – це не боятися помилитися, адже все, що не робиться – робиться на краще!

І перестаньте думати, що у вас багато часу попереду, щоб визначитися. Час має одну властивість – проходити зовсім не помітно для нас. Що б ви не почали робити, вам все рівно пригодяться всі ваші навики та вміння!

 

Share Button