Сучасний світ переповнений інформацією. Люди по 5 годин в день, а то й більше сидять в Інтернеті в пошуках новин та чогось цікавенького. Погодьтеся, що майже всі пости, які ви “лайкнули” чи поширили на свою сторінку, з надією, що коли-небудь та й пригодяться, залишаться так і не прочитані вами ніколи повторно. До того ж, вони й першого разу були не прочитані до кінця або прочитані неякісно, тобто не винесено, не осмислено жодної корисної поради, яка спонукала б до власного покращення та удосконалення.

Всі жаліються на те, що не можуть мотивувати себе до конкретної дії. Не вистачає часу, сил, наснаги, мужності, можливо, навіть, відвертості з собою. Ми переконані, що, подивившись мотиваційне відео, почнемо діяти, однак нічого не відбувається. Чому? – Мабуть, відео було поганим. Ми кажемо собі, що як тільки перечитаємо всі мотиваційні книжки, пости, блоги, статті, то одразу почнемо рухатися вперед, та це не справджується.

Чому? Чому? Чому? Запитуємо ми себе…Чому я не кинув курити? Чому не роблю зарядку зранку? Чому не переходжу на здорове харчування? Чому не хочу працювати? і т.д. Відповідь проста: бо не хочеться. А коли захочеться? – Тоді, коли візьмемо відповідальність за своє життя у свої руки. Скажете тавтологія у попередньому реченні? – Ні, відповідальність за своє життя можна брати тільки у свої руки!!! щоб потім не було відмазок: “А я там це не зробив, бо то все сусід винний/ мама/ брат/ сестра/ президент/ погана доля/ або домашній хом’як”.

Коли ми почнемо діяти? – Тоді, коли піднімемо свою 5-ту точку з ліжка чи м’якого крісла і візьмемося за роботу!

Де знайти мотивацію? – Ніде. Мотивацію не шукають, вона або є або її немає. Мотивацію потрібно відчути.

Як відчути, що ми хочемо щось робити? – Знайти натхнення, ціль у житті, зрозуміти що нами керує і куди ми йдемо.

Як знайти ціль у житті? – Зрозуміти, що життя в тебе одне і ти обираєш скаржитися, жаліти себе і нити чи робити і жити на повну!

Пам’ятайте, ніхто замість вас не придумає чим вам займатися, а якщо навіть придумає і ви почнете це робити, то ви раб, бо це не ваша ціль.
Ставте перед собою мету і досягайте її, тоді у вас будуть свої методи, свої поради, які насправді ніколи нікому не допоможуть і не знадобляться, бо вони ваші, для інших будуть їхні власні методи та цілі.

Не розтрачуйте даром свій шанс і час! Живіть сьогодні!

Знаєте для кого написана ця стаття? Для мене. Це мій метод власної мотивації, бажаю вам знайти свій!

Автор: Іра Кастран

Share Button