Перш за все, давайте оприділимося для себе що таке “ритуал”. Ритуал – від лат. ritualis – обрядовий, це слово більше відноситься до релігійних обрядів, священних речей, релігійних почуттів. Вважається, що ритуал може впливати на природні та надприродні сили, саме тому ми будемо використовувати власне цей термін. У своїй статті “ритуалом” ми називаємо певну дію, яка спонукатиме, мотивуватиме нас до змін та власного покращення.

ЛЮДИНА МОЖЕ ВСЕ!!!

Треба тільки переконати в цьому нашу свідомість. Боротьба з реальністю є найскладнішою. Нам здається, що не вистачає сил, знань, щоб робити більше, краще, якісніше…

Чому найкращою освітою є очна, а не заочна форми навчання? Чому дітей змушують ходити до школи? Адже, вся інформація є доступною, книжки можна купити в магазинах або знайти все, що нам потрібно в Інтернеті. Однак, люди надто ліниві, щоб організовувати власний час, найкраще піти в якийсь заклад, де протягом певного часу нас будуть вчити, а ми навчатися. Різні позаурочні, додаткові курси, наприклад, кулінарів, майстрів, тайм-менеджменту, особистісного зростання, іноземних мов і т.д. – це не що інше як “ритуал”, який мотивує нас на дію. Ми здійснюємо щось, щоб отримати результат: “Я заплатив за це власні кошти, робитиму все, для того, щоб воно принесло мені результат”. Власне так ми і обманюємо свою свідомість: РИТУАЛ – ВПЕВНЕНІСТЬ – РЕЗУЛЬТАТ.

Саме тому я завжди із захопленням слухаю людей, які придумують собі різні “ритуальні” дії, щоб щось змінити у своєму житті, наприклад: вегетаріанство – для покращення стану здоров’я, сироїдство – для підвищення аналітичних та математичних здібностей, йога – розслаблення тіла, піднесення психічного та духовного стану та будь-які інші дії, які ви придумаєте для мотивації та покращення себе.

Окремо потрібно говорити про те, чому безкоштовні курси та надання послуг не приносять результатів. Так, безперечно це завжди приємно виграти квиток на похід у кіно, сходити на безкоштовну дегустацію, врешті-решт виграти у лотерею – це приносить радість та задоволення, але не дає жодних результатів. Коли ми нічого не даємо, то нічого не отримуємо, окрім ілюзій та примарної короткочасної насолоди.

Хоча, вважаю, що такі випадки долі завжди є приємними і якщо знати про такий закон, то їх теж можна використовувати з вигодою для себе.

Якщо хочете підвищити, наприклад, свій рівень знань іноземних мов, то рекомендую записуватися тільки на платні курси. ЗАПЛАТИВ – ОБМАНУВ СВІДОМІСТЬ – ЗАСТАВИВ СЕБЕ ПРАЦЮВАТИ ТА ДОСЯГАТИ РЕЗУЛЬТАТУ. НЕ ЗАПЛАТИВ – декілька днів поклікав на безкоштовному сайті різні завдання – ПРОПАЛА МОТИВАЦІЯ – НЕМАЄ РЕЗУЛЬТАТІВ.

Виберіть, що ви хочете покращити у своєму житті – знайдіть свій “ритуал” – пожинайте власні плоди.

Автор: Іра Кастран

Share Button